Jaunumi

Sezonas izpārdošana veikalā

Sezonas izpārdošana veikalā Gulivers ir klāt! Daudzam rudens/ziemas sezonas precēm atlaide -30%! Akcija spēkā līdz 6. aprilim vai kamēr preces ir pieejamas.

Категория : Jaunumi

Pavasara/vasaras sezonas 2015 sieviešu apģērbu kolekcija ir klāt!

Saistoša un krāsaina kolekcija sievietēm. Tā ietver gan modernus apģērbus ikdienai, gan spilgtas un elegantas kleitas svinīgiem pasākumiem. Gaidām Jūs mūsu veikalā Rīgā, Stabu ielā 42 katru darba dienu kā arī sestdienās. Piedāvājam arī nelielu ieskatu kolekcijā:

Категория : Jaunumi

Liela izmēra apģērbi vīriešiem – gatavojamies pavasarim!

Veikalā Gulivers ir jauns pievedums – liela izmēra apģērbi vīriešiem pavasarai 2015. Var papildināt savu garderobi ar spilgtas krāsas džemperiem un krēkliem, elegantiem uzvalkiem un kostīmiem, klasiska piegriezuma jakam, džinsiem un aksesuāriem. Gaidām Jūs ciemos Rīgā, Stabu ielā 42 jebkurā darba dienā un arī sestdienā!

Категория : Jaunumi

Liela izmēra apģērbi – kolekcija rūdens/ziema 2013/2014

Lielo izmēru apģērbu veikals Gulivers aicina klientus iepazīties ar jauno kolekciju rūdens/ziema 2013/2014. Šobrīd jaunas kolekcijas ir apskatāmas gan vīriešu un sieviešu apģērbu nodaļās, un arī nākamo pāris nedēļu laikā ir sagaidāms jauns pievēdums. Mēs gaidām Jūs Stabu ielā 42!

Категория : Jaunumi

Liela izmēra apģerbi: jaunumi un atlaides

Mūsu lielo izmēru apģerbu veikalā, sieviešu nodaļā, jau šodien var iepazīties ar pirmo daļu no jaunās pavasara-vasaras kolekcijas.

Категория : Jaunumi

Liela izmera apgerbi: jaunumi sieviešu un vīriešu nodaļās

Cien. klienti, aicinam Jūs apmeklēt mūsu lielo izmēra apģērbu veikalu “Gulivers” Rīgā, Stabu ielā 42 un iepazīties ar šonedeļas jaunumiem.

Категория : Jaunumi

Jauns vīriešu džinsu pievēdums

Jauna prece lielo izmēru apģērbu veikalā “Gulivers” – viriešu džinsi. Pieejamas vairākas krāsas (melna un brūna) un izmēri no 44 līdz 56. Gaidīsim Jūs mūsu veikalā Stabu ielā 42, Rīgā!

Категория : Jaunumi

Jauna rudens/ziemas 2012/2013 kolekcija

Rudens ir pilnā sparā, tuvojas ziema un ir pienācis laiks, lai atjaunotu savu garderobi. Mūsu veikalā pār ir klat jauna rudens/ziemas 2012/2013 kolekcija.

Категория : Jaunumi

Jauna vasaras lielo izmēru apģerbu kolekcija

Lielo izmēru apģerbu veikals “Gulivers” piedāvā iepazīties ar jauno un krāšņo vasaras apģērbu kolekciju. Vīriešiem sarupējam šortus, polo un T-kreklus, kreklus ar īsām piedurknēm un peldēšanas šortus. Sieviešu nodaļā dominē vieglie audumi, košas krāsas un interesanti piegriezumi. Vasaras sezonai piedāvājam iegādāties blūzes, bikses, žaketes, kleitas un peldkostīmi. Gaidīsim Jūsu Stabu ielā 42, Rīgā!

Категория : Jaunumi

Jaunas sieviešu un vīriešu pavasara kolekcijas

Saule priecē dvēseli beidzot īstais pavasaris ir klāt! Laiks mainīt drēbes tumšās, drūmās krāsās uz jaunām – spilgtam un pavasarīgam!

Категория : Jaunumi